Strona głowna  /  Aktualności

URODZINY MARCHEWKI

22 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu URODZINY MARCHWEKI ! W tym dniu dominował u nas kolor pomarańczowy,  poprzez marchewkowe elementy strojów przedszkolaków. Dzieci brały udział w zabawach muzyczno - ruchowych oraz plastycznych z marchewką w roli głownej. Piliśmy zdrowy marchewkowy sok. Nie zabrakło również pysznego marchewkowego ciasta oraz marchewkowych ciasteczeki i niespodzianek, za przygotowanie których SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Drogim Mamom -  Annie Czajkowskiej, Małgorzacie Kopaczek i Justynie Uszkowskiej. Dzień był wesoły, zdrowy i marchewkowy !!!

URODZINY MARCHEWKI

Jutro ( tj. 22 października ) obchodzimy w przedszkolu URODZINY MARCHEWKI.  Prosimy, aby dzieci w tym dniu miały na sobie coś w kolorze marchewkowym !!!

Dziękujemy!

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE

Szanowni Państwo zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkania organizacyjne.

Prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa ( maseczki,dezynfekcja rąk,dystans społeczny, jeden rodzic do jednego dziecka ).

Aby dobrze zaplanować pracę grupy, niezbędna jest Państwa obecność na zebraniu - liczymy na Państwa liczną frekwencję.

Spotkanie organizacyjne:

5-6 latki dnia 22.09. 2020 r. o godz. 16.00