PROGRAM "URODZINY BASI"

O programie:

Gdybyśmy zapytali Was o Wasz ulubiony dzień w roku, prawdopodobnie większość odpowiedziałaby: “moje urodziny” i nic w tym dziwnego!
Urodziny to najprzyjemniejszy dzień, bo jesteśmy w centrum uwagi, wszyscy chcą nam sprawić przyjemność, znajdujemy się wśród tych, którzy są nam najbliżsi, często otrzymujemy prezenty, a nawet tort.

Jeśli jest coś przyjemniejszego niż same urodziny to… przygotowanie urodzinowego przyjęcia! A co byście powiedzieli na przygotowanie przyjęcia i to w dodatku przyjęcia niespodzianki?

Okazja przed nami nie byle jaka, bo oto cykl książek o przedszkolaczce Basi, autorstwa Zofii Staneckiej, obchodzi jubileusz 15-lecia istnienia!

Możecie sobie to wyobrazić? Pierwsi czytelnicy Basi mogą być już dorośli! Tylko Basia pozostaje wciąż pomysłową pięciolatką, która towarzyszy kolejnym pokoleniom dzieci.

By uczcić ten okrągły jubileusz  Grupa "Motylki" wzieła udział w programie :)