SAŁATKA OWOCOWA

ponad 3 lat temu

7 października 2021 r. w naszym Przedszkolu było smacznie, a przede wszystkim zdrowo, Czas szybko mijał na przygotowywaniu pysznych owocowych sałatek i szaszłyków. Każdy z przedszkolaków samodzielnie komponował i nadziewał na patyczki swoje ulubione owoce, wśród których znalazły się m.in. jabłka, gruszki, brzoskwinie, winogrono, kiwi, pomarańcza , banany, arbuz. Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców. Dzieci dokładnie umyły rączki, i każdy ochoczo zabrał się do pracy. Czas na degustację. Ach, co to była za uczta! Sałatka i szaszłyki smakowały wyśmienicie – nie wiemy, czy dlatego, że owoce były pyszne, czy dlatego ,że sami je zrobiliśmy? Na jutro planujemy kolejną zdrową i smaczną potrawę- sałatkę jarzynową!

Więcej zdjęć w galerii