INFORMACJA DLA RODZICÓW, DOTYCZĄCA URUCHOMIENIA PRZEDSZKOLA

W związku z możliwością powrotu dzieci do przedszkola prosimy rodziców o zgłoszenie chęci i zadeklarowanie godzin pobytu dziecka w przedszkolu do piątku 22.05 do godz.10.00 drogą mailową przedszkole.oleszyce@interia.pl .

Decyzja o wysłaniu dziecka do przedszkola jest dobrowolna, wiąże się z zachowaniem przez przedszkole, dziecko oraz Państwa reżimu sanitarnego, zgodnie z wytycznymi ministra właściwego do spraw zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania.

Ze względu na ograniczenia i wytyczne GIS informuję, że w sali przedszkolnej może maksymalnie przebywać 4 dzieci (w warunkach, których obecnie przebywamy)

W pierwszej kolejności opieką objęte zostaną dzieci rodziców pracujących, z których przynajmniej jeden rodzic jest zatrudniony w systemie ochrony zdrowia, służbach mundurowych, w handlu i przedsiębiorstwach produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.