POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS !

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice

Zbliża się czas wakacji. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim dzieciom, jak również Rodzicom za całoroczne zaangażowanie, aktywność, współpracę oraz ogromne wsparcie i otwartość.

Serdecznie gratulujemy dzieciom wspaniałych osiągnięć, które są wynikiem wspólnej pracy podczas całego roku szkolnego. Informujemy, że mimo trudności związanych ze zdalnym nauczaniem udało nam się zdobyć Certyfikat w realizowanym w roku szkolnym 2019/2020 projekcie „ Magiczna moc bajek”.

Dziękujemy za udział w organizowanych zdalnych konkursach zarówno tych przedszkolnych jak i ogólnopolskich , w których dzieci z przedszkola brały udział. Życzymy wszystkim  słonecznych wakacji, a starszakom kończącym edukację przedszkolną wszelkiej pomyślności na przyszłej drodze obowiązków szkolnych.

Zapraszamy do indywidualnego odbioru dyplomów ukończenia przedszkola we wtorek 30 czerwca od godz. 9.00 do 13.00