Wycieczka do ZOO

4 miesiące temu

W dniu 11 czerwca 2024 r. przedszkolaki z grupy SÓWKI i ŻABKI pojechały na wycieczkę autokarową do Zamościa. Głównym punktem wycieczki było zwiedzanie ogrodu zoologicznego, w którym dzieci z zaciekawieniem oglądały znane i nieznane im zwierzęta. Przedszkolaków powitała "Żyrafa" przybijająca każdemu dziecku "piątkę". Zwiedzając ogród zoologiczny poznaliśmy wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych  świata. Ciekawie było w akwarium, "strasznie" w terrarium, wesoło na wybiegach niedźwiadków, kangurów, lwów i żyraf, a śmiesznie w małpiarni. Paw pięknie eksponował swój ogon, czym bardzo zachwycił zwiedzających. Po zwiedzaniu ZOO i pysznym obiadku wszyscy udali się na Rynek Wielki w Zamościu i lody. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Suścu na pyszne gofry. Wycieczka do ZOO była doskonałą lekcją przyrody  dla przedszkolaków oraz kolejną ciekawą przygodą. Dzieci powróciły pełne radosnych wrażeń.

Link:https://drive.google.com/drive/folders/1_5DmPGAq5mU2bfiCHcAPoP1Y3MdIWMeA?usp=sharing