NASZE PRZEDSZKOLE BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE

Zachęcamy do głosowania internetowego na naszą pracę od 17.10.2022 do 30.10. 2022 do godz.22.00 na stronie

www.facebook.com/pysiazajacowna w wydarzeniu „ Konkurs Pysi Zającówny.

Prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród znajomych. Liczymy na Państwa głosy już od pierwszego dnia !

Grupa „ Sówki” brała udział w konkursie na ilustrację do bajki z cyklu „ Pożyteczne opowieści Pysi Zającówny”. Nagrodą dla autorów pracy konkursowej z największą ilością polubień jest umieszczenie ilustracji w wydawnictwie książkowym wraz z nazwą przedszkola, grupy, nazwiskami i imionami dzieci które pracę wykonały. Za zajęcie I miejsca nagroda -książeczka „ Czemu się Gąska na Kaczkę dąsa” i spotkanie autorskie z Pysią Zającówną.

Zachęcamy do głosowania internetowego od 17.10.2022 do 30.10. 2022 do godz.22.00 na stronie

www.facebook.com/pysiazajacowna w wydarzeniu „ Konkurs Pysi Zającówny.