DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą, wiele ciekawych zabaw przygotowanych przez Panią Animatorkę .Były upominki, pyszny podwieczorek, kolorowe balony i wiele innych niespodzianek.

W ramach drugiego dania został zorganizowany grill. Wszystkie grupy miały okazję zjeść pyszną kiełbaskę. Po krótkim odpoczynku dzieci kontynuowały zabawę spędzając czas w przedszkolnym ogródku. Dzieci miały okazję spotkać się z Ratownikami Medycznymi oraz pooglądać Karetkę Pogotowia oraz jej wyposażenie.

Z pewnością był to dzień niezapomnianych wrażeń!