#sadzimy

7 miesięcy temu

3 października, przedszkolaki wyruszyły autokarem  pod  siedzibę Nadleśnictwa Oleszyce ,by po raz kolejny wziąć udział w akcji zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę #sadzimy. Wszystkie dzieci i Panie  otrzymały od Nadleśnictwa Oleszyce sadzonki drzewek, które zasadzą w swoich ogrodach. Miłą niespodzianką było spotkanie z bobrem, którego dzieci porównały do bobra Boryska z namalowanej przez „Motylki„ ilustracji konkursowej do bajki  „Pysi Zającówny” pt. „Bobra Boryska ostre zębiska.” Dzieci miały okazję pooglądać jak wygląda bóbr, dotknąć go i pogłaskać. Usłyszały  od Pani Niny z Nadleśnictwa kilka  ciekawostek dotyczących zębów bobra. Na przedszkolaki czekało jeszcze kilka niespodzianek, za które serdecznie dziękujemy.