Wycieczka do Komisariatu Policji w Oleszycach

7 miesięcy temu

Policjant to naprawdę przyjaciel nasz bliski. Przyjaciel, który myśli życzliwie o wszystkich. Myśli
o bezpieczeństwie na ulicy , w domu ,zawsze z pomocą śpieszy, kiedy trzeba pomóc.

Czesław Janczarski

5 października przedszkolaki z grupy „ Motylki” odwiedziły policjantów z Komisariatu Policji w Oleszycach. Celem spotkania było zdobycie przez dzieci wiedzy z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Policjanci oprowadzili najmłodszych po komisariacie opowiadając im o swojej codziennej służbie. Dzieci ze skupieniem słuchały rad i wskazówek policjantów. Sporym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania zawodu. Jednak największą atrakcją spotkania była możliwość obejrzenia i posiedzenia w policyjnym radiowozie. Dziękujemy panom policjantom za cenne wskazówki i poświęcony czas!