PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA

6 miesięcy temu

Przedszkolaki przyłączyły się do II edycji Ogólnopolskiej kampanii na rzecz ochrony drzew „ PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA” . Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru lasu.Poprzez udział w akcji pokazujemy, że dbamy o nasze Polskie lasy i chronimy je przed powstawaniem pożarów. Dzięki akcji lasy będą bezpieczne, a my sprawimy, że takimi małymi krokami jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów! Należy wspomnieć, że drzewoterapia, czyli zielona energia drzew ma niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie.

Dzieci przytulały się do drzew podczas wycieczki do lasu. Za udział w akcji przedszkole otrzymało certyfikat placówki edukacyjnej przyjaznej drzewom.