WYCIECZKA DO MIASTECZKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

5 miesięcy temu

1 grudnia dzieci z grupy „Motylki” wyruszyły na wycieczkę w poszukiwaniu Świętego Mikołaja. I udało się - znalazły go w Cieszanowie, w miasteczku Świętego Mikołaja Teddy-Camp. Przedszkolaków powitały Elfy i Pani Mikołajowa, którzy zaprosili dzieci do pracowni Elfów gdzie samodzielnie przy użyciu różnych materiałów plastycznych przedszkolaki pisały list do Mikołaja . Zwiedziły świąteczny namiot,wysłały list do Mikołaja, a potem odwiedziły go w chatce, gdzie Mikołaj rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Kolejne ciekawe wyzwanie to ozdabianie pierników, wykonanie włóczkowej ozdoby i pyszny obiad, a na deser gorąca czekolada i ciasteczka. To była wspaniała przygoda z przemiłymi Elfami, Panią Mikołajową i oczywiście Mikołajem. Przedszkolaki otrzymały na pamiątkę od Mikołaja pluszową gąskę. DZIĘKUJEMY. Z pewnością wrócimy tu za rok!