PRZEDSZKOLNA WIGILIA

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku

Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku

Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem

Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze

15 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. Świąteczne dekoracje, dzieci w galowych  strojach, to wszystko wprowadzało nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Pani dyrektor złożyła  dzieciom, nauczycielom i pracownikom  życzenia świąteczne.  Wszyscy zasiedliśmy do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad oraz ciasteczka. Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.