grupa ŻABKI

Pomoc nauczyciela: Arleta Jabłońska

WITAMY W GRUPIE

Urodziny Tomka

Wszystkiego najlepszego, uśmiechu każdego dnia i wielu przyjaciół.

MIKOŁAJ W PRZESZKOLU !!!

GALERIA ZDJĘĆ :

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy,  Każde dziecko przyniosło swojego przyjaciela-misia i zaprezentowało go swoim kolegom i koleżankom. Dzieci poznały historię święta Misia, bawiły się przy piosenkach. Atrakcją była misiowa fotobudka. Dzieci były zachwycone robiąc sobie w niej zdjęcia. Dziękujemy Pani Ani - mamusi Miłoszka oraz Pani Marcie - mamusi Blanki za słodki poczęstunek.

Urodziny Karolka

Wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń.

Dzień Postaci z Bajek

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Pamiętajmy, że czytając dzieciom bajki rozwijamy ich wyobraźnię, fantazję, pamięć i wzbogacamy słownictwo. Bajkowe postacie, sprawiają, że świat dziecka staje się radosny i kolorowy.

Urodziny Stasia

Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego najlepszego!

URODZINY ZUZI

Najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, radości, humoru dobrego i wspaniałego oraz spełnienia marzeń.

28 (środa) DZIEŃ JABŁKA

Proszę przynieść dwa jabłka.

Dzieci w ten dzień mają być ubrane w kolory jabłek: czerwony, zielony i żółty.

Urodziny Blanki

Żyj szczęśliwie i wesoło otoczona szczęściem wkoło.

Urodziny Hani

Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Wszystkim Przedszkolakom życzymy mnóstwo radości i uśmiechu każdego dnia.

Oceanarium - specjalna kopuła

W czwartek 15 września obejrzeliśmy film,który dzieci same wybrały "Przygody mieszkańców rafy koralowej" w technologi 360 stopni.

Urodziny Igi

Najlepsze życzenie dla naszej solenizantki. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!